Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Гарата

3 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Гарата Empty Гарата Пон Мар 08, 2010 1:42 am

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

Преносимите гари на Ню Мекка винаги са били бърз и удобен начин на придвижване. Обикновенно отнемаше около половин ден да се постави самата "гара" която представляваше една платформа от която можеше да се качи човек на влака. Самият влак не ползваше релси, а сам ги поставяше пред себе си като веднага след това минаваха след него. Принципа на танка ако се сещате..... Щом основните части на мегаполиса вече бяха транспортирани, дойде и ред на останалите не-чак-толкова редовни части на войската и резервите. За късмет на пътниците не се плащаше билет, но пък имаше влак едва на няколко часа.

//От тук се пътува до Ню Мекка//

http://naemnici.omgforum.net

2Гарата Empty Re: Гарата Съб Яну 29, 2011 12:55 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

Робърт достигна Гарата и веднага започна да се оглежда за нещо,което би го упътило...

3Гарата Empty Re: Гарата Нед Фев 06, 2011 9:56 pm

Cyberw

Cyberw
Наемник
Наемник

Владимир също пристигна малко след "Кървавия".Огледа "Гарата" и потърси място където да се продават билети.Беше на крачка от това да се махне от това градче, отново започваше от нулата.Мислите продължиха да се движът в главата му и той реши да остави Робота да намери бллети.

4Гарата Empty Re: Гарата Пон Фев 07, 2011 11:29 am

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

Бутка за билети нямаше, ако това търсеха двамата, но поне видяха нещо, което най-вероятно бе кондуктор. Самата гара представляваше нещо като носач и представляваше просто една малка обвивка около релсите.

http://naemnici.omgforum.net

5Гарата Empty Re: Гарата Пон Фев 07, 2011 2:20 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

-Бавен си!-каза Робърт,който бе дочул стъпките на Владимир и по това бе предположил,че може и да е той.Малко хора напускаха Пийстаун тези дни.Първото нещо,което Робърт видя бе кондуктора и веднага тръгна към нея.След това каза на Влади:
-Идвай влака сигурно ще тръгне скоро!-и продължи да върви към кондуктора когато достигна това,което наподобяваше на кондуктор ;D изплю камъчето от устата си и каза:
-2 билета за Ню Мекка!-преди години билетите се плащаха и по това Робърт предположи,че билетите ще се плащат.Нямаше как да знае,че са станали безплатни...

6Гарата Empty Re: Гарата Сря Фев 23, 2011 8:05 pm

Cyberw

Cyberw
Наемник
Наемник

Владимир ( Има по 3 теста на седмица...лтф и то единия по Истерия и канализация.Как може всяка седмица да правим тестове....Побърквам сееее) послуша "Кървавия" и след като видя, че новият му приятел е отишъл за билети, просто се качи върху носача и зачака.


офф: Изцедиха ме няма РП в тази обвивка.

7Гарата Empty Re: Гарата Чет Фев 24, 2011 6:51 pm

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

- Трийсет кредита. - отвърна делово кондуктора и извади нещо наподобяващи печат, само дето печата изглеждаше необходимо сложен и механичен. Какво ли се правеше с него?
Мъжа изчакваше двамата наемници, докато наоколо останаваха все по-малко и по-малко хора. Явно нямаше много желаещи да се возят към Ню Мекка...

http://naemnici.omgforum.net

8Гарата Empty Re: Гарата Чет Фев 24, 2011 7:09 pm

Cyberw

Cyberw
Наемник
Наемник

Докато седеше на "Гарата" Владимир дочу разговора на кондуктора, или каквото там беше и (забравих му името), той беше чувал, че билетите не се плащат.Дали кондуктора не се опитваше да събере още малко средства към заплатата?Момчето веднага се запъти към тях.

9Гарата Empty Re: Гарата Чет Фев 24, 2011 8:48 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

Робърт имаше едно умение,което бе придобил по време на службата си в армията на Ню Мекка.Можеше да долови дали някой лъжеше или не.Кондуктора много го съмняваше и затова той пристъпи крачка напред и стърчеше над Кондуктора.И просто промълви леко:
-Лъжеш!-дали го бе хванал.Или наистина билетите струваха пари?Всичко щеше да се разбере след секунди...

//Използвам умението на Робърт детектор на лъжа или там каквото беше... Very Happy

10Гарата Empty Re: Гарата Чет Мар 03, 2011 2:21 pm

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

Кондуктора не приличаше на човек от Ню Мекка, поне не на външен вид.
Все пак обаче наемниците нямаше как да знаят...
- Войници от войската ли сте? - попита той, видно уплашен от заплашителният тон на Влад.
За сметка на това двамата редови "пазачи" стояха наблизо и наблюдаваха ситуацията.

// май не се разбира много от описанието, но само войниците на НМ не плащат xD

http://naemnici.omgforum.net

11Гарата Empty Re: Гарата Чет Мар 03, 2011 3:09 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

//Само дето не съм Влад,а съм Робърт Very Happy.Бтв май трябва да го едитнеш онова описание Very Happy

-Пред вас стоят Сержант Робърт Бароун и новобранец Владимир от 6 дивизия на армията на Ню Мекка.-започна Робърт,а донякъде казваше самата истина.Той наистина бе служел в армията и бе част от нея,но го бяха разпуснали.Дали щяха да се вържат?Робърт продължи:
-Може би си ме спомняте от битката в Пийстаун.Аз и моя отряд повалихме Гиганта Онага...-Робърт мигновено замълча и леко се усмихна...

12Гарата Empty Re: Гарата Съб Мар 05, 2011 6:43 pm

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

// нали уж си БЪроун

- Ъм.... мога ли да видя, ня... някаква индетификация? - мъжа явно не искаше да си има разправий с наемниците, но все той действаше по задължение.
От друга страна влака тръгваше след малко...

http://naemnici.omgforum.net

13Гарата Empty Re: Гарата Нед Мар 06, 2011 5:08 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

-Ама ти сериозно ли???Искам да се прибера у дома и да докладвам на генерала за всичко.Възстановявах се 2 години загубих почти целия си отряд и най-добрите си приятели.По-голямата част от органите ми са били подменяни.Над 20 пъти съм бил близо до смъртта.Не съм длъжен да показвам документи на еди кой си,защото ми каза.И ако трябва ще те разкарам от пътя си.Не те съветвам да ме изкарваш извън нерви повече...-Робърт започваше да се ядосва.Но всичко бе само сценка.Той бе много добър в това-да прави сценки.И ако кондуктора се вържеше всичко щеше да е наред,а ако ли не със влад щяха да си плащат за влака.Но Робърт имаше силното предчувствие,че всичко щеше да се нареди след това негово изречение...

14Гарата Empty Re: Гарата Вто Мар 22, 2011 6:12 pm

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

Човечеца изглеждаше реално уплашен и треперейки започна да се оправя със машинката дето пускаше билети.
В същото време обаче двамата редовити застанаха до кондуктора и попитаха:
- Какъв е проблема? - явно повишеният тон на "робота" бе събудил подозрението им. Войниците бяха тежко екипирани с автомати и носеха бойни шлемове, които покриваха целите им лица.

http://naemnici.omgforum.net

15Гарата Empty Re: Гарата Чет Мар 24, 2011 4:16 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

Робърт изгледа нормално,но в същото време страховито кондуктора,който щеше да е добре да си мълчи,ако искаше да остане цял.Робърт реши да ги накара да вървят:
-От коя рота на армията сте вие двамата?Може и да ви познавам от битката в Пийстаун!-попита Робърт и след това поясни,за да спечели някакси доверието им,но те бяха с маски и той всъщност наистина можеше и да ги познава от битката в Пийстаун,в която бе изгубил толкова познати и приятели от ротата...

16Гарата Empty Re: Гарата Нед Мар 27, 2011 12:33 am

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

Единият, който изглеждаше по-нисък и слаб и сравнително по-дребен от Роб каза:
- Какъв ви е ранга и заповедите? - пазача напълно бе игнорирал въпроса на "робота" и не изглеждаше впечатлен нито от размера на наемника нито от думите му....

http://naemnici.omgforum.net

17Гарата Empty Re: Гарата Нед Мар 27, 2011 1:01 am

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

- Аз съм Сержант Робърт Бароун и бях водач на 6та рота.В битката за пийстаун преди 2 години бях тежко ранен от грамадния Онага и трябваше 2 години да се възстановявам.Новите ми заповеди са да се върна в щаба и да докладвам за всичко,което съм правил тук през последните години,но за съжаление някой не ме пуска да мина във влака!Не искам да се стига до нищо нередно просто искам да стигна колкото се може по-скоро до щабът и да докладвам... - Робърт бе доста сериозен и се опитваше да се измъкне от тази ситуация.Влад стоеше като забил и не бе от никаква помощ.Явно щеше да си стои там известно време.Ако нещо се случеше щеше да може да разчита само на себе си...

18Гарата Empty Re: Гарата Нед Мар 27, 2011 12:29 pm

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

Войникът за секунда вдигна глава, сякаш обмисляше нещо и после каза:
- Файлът ви казва, че сте били разпуснат от служба и ранг. - едва след тези думи Роб разбра, че говори с един от полу-механизираните войници на НМ. Тези "хора" бяха повече андройд отколкото персонаж, и където тялото на Робърт бе механизирано, то при тях съзнанието бе премахнато и те бяха просто едни машини от плът.
- Моля пазете мира.
Е истината бе наяве.... Какво щяха да правят двойката наемници? Щяха ли да се опитат да си пробия безплатен път до НМ или щяха да си тръгнат? Или може би щяха да си платят?

http://naemnici.omgforum.net

19Гарата Empty Re: Гарата Нед Мар 27, 2011 1:23 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

Робърт правеше поредните сцени ококори се на андроида и също така му се стори доста интересно,че среща сродна на него душа.Макар че този полуандроид бе със изкуствен интелект.Робърт бе научил от престоят си в Ню Мекка,че изкуственият интелект винаги можеше да бъде залъган:
-КАКВО???Това е нечувано.Дори не бях уведомен за това.Аз съм войник награждаван с орден от тази битка.Не може да премахнат сержант като мен от служба.Аз бях този,който уби гиганта Онага.Ако не бях аз нямаше да спечелите битката за Пийстаун.Боже!!!И на всичкото отгоре се опитвам да се върна при приятелката си да се уверя,че е добре.При всичко това заслужавам поне едно безплатно пътуване до Ню Мекка. - докато говореше Робърт се замисли:
"Офф такъв ми бил късметът.Трябваше да случа точно на андроиди.Мазни киборги грозни..." - Робърт от време на време забравяше,че отчасти той също е андроид и че ще си слага още андроидни части,но въпреки това Наемникът винаги можеше да играе сцена...

20Гарата Empty Re: Гарата Нед Мар 27, 2011 4:01 pm

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

//Същност не са превзимали Пийстаун, а просто до него е била битката.

Механизираният войник все така безчувствено стоеше и не реагираше.
- Грешка в системата е вероятна. Моля представете своя баркод.
Роб си спомни, какво бе това. Тези кодове бяха имплантирани във всеки военен на служба и служеха за индефикация на всеки гражданин на НМ. Естествено след време се налагаше те да бъдат подновенни, като Роб бе един от хората, които не бяха получили обновен баркод.
Това бе най-кофти ситуацията, която можеше да се получи, понеже баркода нямаше как да бъде сгрешен, премахнат или фалшифициран.

http://naemnici.omgforum.net

21Гарата Empty Re: Гарата Нед Мар 27, 2011 5:26 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

Робърт разбра,че очевидно е в безизходица и явно щеше да трябва да си плати билета.Робърт продължаваше да замазва ситуацията и да импровизира колкото е възможно:
- Ще си изпусна влака с тия баркодове.Най-добре да го оставим така и ще си платя,а ти ще отговаряш пред генерала когато му кажа какво се е случило тук.Айде приятен ви ден братя андроиди... - Робърт изкара точната сума кредити,която кондуктора бе поискал по-рано и му я подаде като му каза:
- Ще ме извиняваш,че ти направих такава беля брат,но очевидно рангът ми е бил премахнат.Аз ще ги оправя като стигна... - каза си на себе си последното Робърт и продължи към влакът.Очевидно той скоро щеше да тръгне и Робърт само го е забавил...

22Гарата Empty Re: Гарата Сря Мар 30, 2011 6:22 pm

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

Щом Роб си плати кондуктора му лепна един печат на ръката, но двамата пазача седяха и изчакаха наемника да се качи. Думите му не направиха впечатление на войниците и те само седяха в готовност.

Кървавият робо трябваше да побърза ако не искаше да изпусне влака....


// - 30 кредита.

http://naemnici.omgforum.net

23Гарата Empty Re: Гарата Чет Мар 31, 2011 9:53 pm

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

- Както се казваш "Оу Шит" ще изпусна влака!!! - каза Робърт хилейки се и тръгна да бяга към влакът.Той бе много издразнен от това,че вече не е войник,и че трябваше да си плати билета,но въпреки всичко на Робърт не му пукаше особено много.Той си продължаваше към влака и му беше кеф,че се завръща в Ню Мекка,защото там имаше много връзки и познати,които щяха да му помогнат...

24Гарата Empty Re: Гарата Сря Апр 06, 2011 11:35 pm

Антагониста

Антагониста
Admin
Admin

И в последният момент Роб хвана влака.
Вътре нямаше много хора, а тези които все пак бяха там не го гледаха и нямаха вид на особено приказливи души.

http://naemnici.omgforum.net

25Гарата Empty Re: Гарата Чет Апр 07, 2011 9:11 am

sa6uto

sa6uto
Наемник
Наемник

И без това Роб не искаше да се занимава с никой докато пътуваше.Сега бе моментът да се завърне в Ню Мекка.Там той имаше дом и приятели,а ги бе оставил,за да следва заповедите на генералът,който след това му бе отнел постът и ранкът.Това не бе нещо,с което можеше да се размине на леко.Може би Роб щеше да посети и генералът в Ню Мекка...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Мега гарата

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите